Graficzne życzenia i obrazki na FB i NK

W dzisiejszych czasach, kiedy prawie każdy korzysta z Internetu, składanie bliskim i znajomych życzeń w formie elektronicznej jest coraz popularniejsze. Czy to w przypadku urodzin, imienin czy świąt, życzenia wirtualne sprawdzają się doskonale, gdyż ich przesłanie jest dużo wygodniejsze niż życzeń na papierowej kartce. Ponadto mogą być one połączone z zabawną grafiką, którą można przesłać mailem przez portale społecznościowe. Koniec roku kalendarzowego i początek nowego roku, to czas kiedy na Naszej Klasie czy Facebooku pojawia się mnóstwo takich graficznych życzeń noworocznych. Jest to tak popularne, gdyż życzenia można błyskawicznie przesłać do wszystkich naszych znajomych, nawet jeśli mamy ich kilkuset.

Jak zatem mogą wyglądać graficzne życzenia na Nowy Rok? Takie życzenia mogą mieć formę kartki elektronicznej, których mnóstwo znajdziemy na wielu stronach internetowych, ale możemy je także przygotować samodzielnie w jakimś programie graficznym, na przykład Photoshopie, Corelu, Gimpie czy nawet Paincie. Odpowiednie grafiki to na pewno kolorowe fajerwerki, baloniki, kieliszki szampana, barwne serpentyny połączone z napisami „Wszystkiego najlepszego w Nowym Roku” czy „Szczęśliwego Nowego Roku!”. Sprawdzą się także ruchome animacje, grafiki połączone z oryginalnymi dowcipami czy z plikami dźwiękowymi.

Bardzo ciekawie zaprezentują się na Naszej Klasie czy na Facebooku życzenia noworoczne połączone z grafikami stworzonymi z liter, cyfr lub znaków interpunkcyjnych, na przykład obrazki przedstawiające butelkę szampana i kieliszki, jak ten przedstawiony poniżej. Grafikę można z powodzeniem dodać do swojego profilu i dopisać życzenia dla odwiedzających profil znajomych. Co więcej, taka grafikę można również wysłać jako sms lub wiadomość na GG.
____________$$$$
____________$__$
___________$___$
__________$_____$
_________$_______$
________$_________$
_______$___________$
______$_____________$
______$_____________$
______$___SZAMPAN__$
___$$$$$$$$$_______.$
__$_________$______$
_$___________$_____$
$_______~~_~~_$$$$$$$$$$$
$____~2014~~~~$________.$
_$__~~~_~~_~~$___~~__~~_$
__$__~_~~_~~.$_____.~~~~~_$
___$_~~~~~~$_$___~2015~.~~$
____$$$$$$$$$_$__~~.~~_ ~~$
________$$_____$_~~.~_~~~$
________$$______$$$$$$$$$
________$$__________$$
_______$$$$$______$$
_____$$$$$$$$____$$
__________________$$$$$
________________$$$$$$$$___________